Úvod » O společnosti

O společnosti

Naše společnost působí na trhu již 20 let v oblasti importu chladicích, mrazicích a gastronomických zařízení. Nabízíme kompletní sortiment vybavení obchodů a gastronomických provozů včetně návrhu, montáže a zaškolení obsluhy.

Mezi naše přednosti patří rychlost dodávek zboží, nejnižší možná cenová hladina a servis na celém území ČR. Máme zavedený systém managementu kvality dle ISO 9001:2008.

Společnost AMKOR Trading spol. s r.o., byla založena začátkem roku 1996, se zaměřením na realizaci vybavení prodejen potravin a gastronomických provozů.

V následných letech jsme rozšířili svou činnost o import a velkoobchodní prodej chladících a gastronomických zařízení. Postupem času se nám podařilo vybudovat kvalitní prodejní a servisní síť. Nyní spolupracujeme s více než 200 odběrateli a servisními středisky v ČR a na Slovensku.

V současné době zastupujeme mnoho významných zahraničních výrobců zařízení pro obchody a gastronomii.

Snahou naší firmy je nabídnout obchodním partnerům co nejširší sortiment s důrazem na funkčnost, spolehlivost a hlavně nízkou cenovou hladinu.

K přednostem, jež můžeme zákazníkům nabídnout, patří především rychlost dodávek a bezkonkurenční ceny produktů, potažmo služeb.

Zákaznické centrum

Pro informace k našim službám a produktům neváhejte kontaktovat naše zákaznické centrum.

Nakupujte
on-line

Navštivte náš nový eshop a vyberte si produkt z naší rozsáhlé nabídky.

1